יום ראשון, 2 בספטמבר 2018

בידוד פוליאוריטן בהתזה

מה היתרונות של בידוד פוליאוריטן בהתזה?  • לתחום בידוד פוליאוריטן בהתזה יש מגוון רחב של יתרונות אך אולי היתרון שימשוך לכם את העין יותר מהכול הוא כמובן המחיר. המחיר של שיטה זו נוח מאוד לכיס מאשר אפשרויות איטום אחרות שכוללות בלוקים שונים כמו למשל של איטונג וכן הלאה.
  • לא רק שבידוד בשיטה הוא הרבה יותר זול, הוא גם הרבה יותר גמיש. אפשר לאטום בעזר חומר זה מקומות רבים כמו למשל גגות רעפים, קירות גבס, בין קורות עץ וכן הלאה, וכך למעשה הוא מספק את התשובה לכל המתאר. לא רק שזה נוח יותר ברמה הלוגיסטית זה גם הרבה יותר זול, כי אפשר להזמין קבלן איטום שיאטום את ביתנו בפוליאוריטן, וכך למעשה נוכל לאטום את כל חלקי הבית באותו החומר מה שיוזיל משמעותית את המחיר. 
  • בידוד פוליאוריטן בהתזה נוח מאוד ליישום. מדובר על אחת משיטות הבידוד הכי נוחות ומהירות שיש כאשר בעזרת מכשיר ייעודי להתזת חומר זה אפשר לסיים את העבודה תוך חצי שעה ועד שעה למבנה שלם. החומר שמוזרק אמנם לא יהיה קשה ויש לשמור אותו עד לייבוש אך גם הייבוש לוקח זמן קצר במיוחד והוא מוכן ומזומן להתחיל לבודד.
  • יחד עם כל היתרונות הללו יש עוד יתרון חשוב מאוד שמצדיק שוב את האמרה שהתזת פוליאוריטן היא הבידוד הכי משתלם שיש: הינו חומר עמיד מאוד. אין צורך להחליף אותו ולמעשה הוא גם לא צריך שום חידוש למשך שנים כדי לבודד בשלמות.  

בידוד פוליאוריטן בהתזה

מי יכול לבודד בפוליאוריטן?

בידוד פוליאוריטן בהתזה ניתן לקבל על ידי כמעט כל קבלן איטום. משום שהינו מהחומרים הכי טובים שיש ובנוסף לכל היתרונות שציינו מקודם לגביו, אפשר לומר גם שהוא אחד החומרים שאפשר לקנות באופן עצמאי ולעבוד עמו די בקלות אם כי עדיין יש צורך בניסיון כלשהו ובידע לגבי יישום נכון שלו. ישנן חברות שההתמוחות שלהן היא התזת פוליאוריטן ואתם מוזמנים לפנות אליהם ולסגור עם אחת מהן אך לא לפני שתבצעו סקר שוק מעמיק כדי להבין מי החברה הכי טובה ומה ההצעה המשתלמת ביותר. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה