יום ראשון, 25 במרץ 2018

ניקוי חול וצבע

מי שרוצה לחדש את גדר הברזל או האלומיניום שיש לו בעסק או בחצר הביתית, מי שרוצה לחדש את האבן ואולי גם למחוק גרפיטי כתוצאה מוונדליזם, ימצא את הפתרונות שלו בניקוי חול וצבע מחודש. ניקוי חול היא אחת השיטות המובילות ביותר שיש בעולם כיום לניקיון יסודי וזה הזמן לבדוק עד כמה היא באמת יכולה לחדש לכם את הבית, מתי צריך אותה וכמה זה עולה.

נזקי הזמן עושים את שלהם

יכול להיות שרכשתם גדר אלומיניום כי חשבתם שהיא תהיה הכי עמידה שיש אך אחרי יותר מעשור, אל תצפו שהיא לא תיפגע לפחות במרקם החיצוני שלה. בסופו של דבר נזקי הזמן עושים את שלהם ויש כלים מסוימים שלאו דווקא יהיו פריטי נוי או פריטים גדולים, אלא אפילו פריטים יחסית קטנים כמו ריהוט גן או חיפוי מסוים שנמצא אצלכם בחזית הבית, שפשוט ייהרסו בגלל השמש. במצבים כאלו יש צורך לצבוע מחדש את הפריטים אך הבעיה היא שהמרקם לא שלם, הצבע מתקלף ויש הרבה חלודה. ניקוי חול וצבע הוא הפתרון הכי טוב והכי מהיר שיש.

ניקוי חול וצבע

ניקוי חול וצבע מחודש

  • ניקוי חול אמנם נשמע מעט מוזר הרי איך בכלל חול יכול לנקות כשהוא מורכב מגרגירים כל כך קטנים, אך זה למעשה בדיוק אופן פעולתו. הגרגרים הקטנים של החול מצליחים להיכנס מתחת לחלודה ולשכבת הצבע הישנה ופשוט מקלפים אותה עד תום. הפעולה עצמה אינה מסוכנת והיא מתבצעת במקצועיות על ידי התזת חול מקצועית כאשר ניתן להשתמש בשיטת המיכל ובשיטת האקדח.
  • ניקוי חול באמצעות המיכל למעשה מסחרר את החול במיכל סגור כך שעם כפפות מיוחדות שנכנסות אל תוך המיכל ניתן לשנות את כיוון הפריט ובכך לנקות אותו ביסודיות. שיטת האקדח היא שיטה נפוצה בכלים ובחלקים גדולים, כמו למשל גדר אלומיניום או כד גדול מאבן שיש לכם בגינה לנוי, וכך ניתן להסיר את שכבת הצבע והחלודה בלי בעיה ותוך זמן קצר ללא נזק לפריט עצמו.
  • אחרי שהשכבות הללו הוסרו ניתן לצבוע מחדש את הפריט ובכך להקנות לו שום מראה רענן ומעוצב. כמובן שהשכבות הללו חייבות להיות מוסרות בצורה מקצועית ויסודית ולשם כך עליכם לבחור חברת ניקוי חול וצבע שמנוסה בתחום.

כמה עולה ניקוי חול וצבע?

ניקוי חול יכול לעלות מ-300 שקלים ויכול להגיע עד אלפי שקלים והכול תלוי בגודל השטח שיש לנקות. אם מדובר על גרפיטי גדול היקפים זה יכול להגיע גם לאלפי שקלים אך אם מדובר על רהיט מסוים בגינה לא תצטרכו לשלם יותר מכמה מאות שקלים על המלאכה. כמו כן, צביעה מחודשת תעלה יותר וכדאי מאוד לשקול צביעה עצמאית, אך ניקוי החול בכל מקרה מצריך עבודה מקצועית ולא רק בגלל שאין לכם את הכלים לבצע אותו אלא בגלל המיומנות הנדרשת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה